Co możemy Ci zaoferować?

Kwiaty doniczkowe

Wypełnimy zielenią Twoje miejsce pracy i sprawimy aby przyjemnie spędzało się w nim czas.

Według wielu badań naukowych rośliny zielone bardzo dobrze oddziałują na samopoczucie człowieka. Zwiększają naszą produktywność i kreatywność, co przyczynia się do lepszych wyników w pracy.

Z przyjemnością doradzimy w wyborze, ale jesteśmy też otwarci na sugestie, jeśli Tobie lub Twoim pracownikom zależy, by konkretne rośliny pojawiły się w biurze. Postaramy się, aby stały się częścią aranżacji Twojego wnętrza.

Sprawdzimy warunki panujące w przestrzeni Twojej firmy - dostęp do światła, temperaturę i wilgotność powietrza. Dobierzemy takie rośliny, które będą czuły się w nich najlepiej. Poprzez odpowiednie dobranie podłoża, miejsca oraz przekazania dokładnych informacji o pielęgnacji, zadbamy aby wybrane rośliny nie sprawiały kłopotów.

Możemy również sami zająć się dbałością o rośliny i w ustalonej częstotliwości przyjeżdżać do Ciebie. Zadbamy wtedy o:

  • Odpowiednie podlewanie, zraszanie i mycie liści
  • Przycinanie i rozsadzanie w razie konieczności
  • Nawożenie i odżywanie roślin
  • Kuracje lub ewentualną wymianę w razie złego stanu rośliny.
doniczki
kaktus

Kwiaty cięte

Piękne i świeże kompozycje z kwiatów ciętych są cudowną ozdobą recepcji, poczekalni lub sali konferencyjnej. Widok świeżych, kwitnących roślin wywołuje uśmiech i uczucie rozluźnienia.

Każdą kompozycję dobierzemy odpowiednio do wystroju i stylu miejsca. Zapewnimy wymianę kwiatów na świeże raz w tygodniu w wybranym przez Ciebie dniu. Do każdego miejsca podchodzimy indywidualnie i z pełną dbałością o detal.

Możesz również zamówić u nas kompozycje kwiatowe lub bukiety jednorazowo, jeśli chcesz aby Twoje miejsce pracy wyglądało wyjątkowo podczas ważnego wydarzenia.

 

Jeśli masz więcej pytań - napisz do nas na kontakt@neifiori.pl. Daj znać, prześlemy Ci dokładną ofertę.

Stwórz razem z nami swoje biuro w kwiatach!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl