Zwroty

Jeśli zakupiony u nas produkt nie spełnia twoich oczekiwań, to w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia możesz odstąpić od umowy i zwrócić zamówiony towar.

Pamiętaj, że nie ma możliwości zwrotu towarów z żywych produktów - takich jak na przykład wianki świąteczne z żywej jodły.

Zwrot zamówienia jest bardzo prosty, wystarczą cztery kroki:

 1. Pobierz, wydrukuj i wypełnij formularz zwrotu.
 2. Zapakuj paczkę wraz z formularzem zwrotu, otrzymaną fakturą(jeśli dostałeś ją w formie papierowej) oraz zwracanymi produktami.
 3. Wyślij do nas paczkę na adres:
  Nei Fiori
  os. Centrum E 15/19
  31-934 Kraków
 4. Poczekaj aż paczka do nas dotrze, a my po weryfikacji niezwłocznie zlecimy przelew na podany w formularzu numer konta

 

Możesz również skorzystać z opcji szybkich zwrotów Paczkomaty Inpost

Jak to zrobić?

 1. Wejdź na stronę: https://szybkiezwroty.pl
 2. Wybierz nasz sklep internetowy: NEI FIORI
 3. Wypełnij formularz i poczekaj na zatwierdzenie oraz kod nadania, który należy wprowadzić w paczkomacie. Jeśli używasz tego samego pudełka (bądźmy eko! :)), usuń starą etykietę. Możesz odręcznie napisać kod zwrotu na paczce.
 4. Zanieś przesyłkę do dowolnego paczkomatu. Po wprowadzeniu kodu umieść przesyłkę w skrytce, która się otworzy, zamknij ją i gotowe!

Odesłanie produktu paczkomatem to koszt tylko 11zł, które odliczymy przy zwrocie pieniędzy.

 


 

Wymiany

Jeśli chcesz wymienić produkt na coś innego, dokonaj zwrotu w sposób opisany powyżej i złóż kolejne zamówienie na produkt, który chcesz otrzymać.

 


 

Reklamacja

Jeśli pojawi się cokolwiek co Cię zaniepokoi, to niezwłocznie się z nami skontaktuj, przesyłając na nasz adres kontakt@neifiori.pl informacje o wadach produktu i jeśli to możliwe dołącz zdjęcia.

Możesz również od razu przesłać wadliwy produkt na nasz adres:

Nei Fiori
os. Centrum E 15/19
31-934 Kraków

wraz z wypełnionym formularzem reklamacji. Do przesyłki dołącz również dowód zakupu.

Najpóźniej w terminie 14 dni od zgłoszenia reklamacji wrócimy do Ciebie z informacją co możemy zrobić, żeby rozwiązać problem.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl